En Güzel Tatil Yerleri

En Güzel Tatil Yerleri

, , , En Güzel Tatil şehirleri,

En güzel tatil yerleri

En güzel tatil yerleri

Sıralamanın en başında hiç kuşkusuz Antalya kent merkezi yer alıyor. Türkiye’de şehir merkezinde denize girilebilen ender kentlerden Antalya’da, iş çıkışı ya da öğle arası elinde havluyla denize gidenleri görebilmek mümkün.

Konyaaltı ve Lara plajları kent içinde kolay ulaşım imkanıyla ilgi çekiyor. Palmiyelerin dizili olduğu caddeler, canlı kafe ve barlar, restore edilmiş göz alıcı eski Antalya evleri, hızlı Antalya gece hayatı ve eğlence mekanları için şehir merkezi dört mevsim ilgi gören bir yer. Kaleiçi bölgesi, eski tarihi yapıları, dar ve kalabalık sokakları, nefis cafe ve restoranlarıyla Antalya’nın en güzel yerlerinden biri.

Antalya’nın en güzel tatil yerleri arasında ismi en çok telaffuz edilen tatil merkezlerinden biri olan Olympos, özellikle gençlerin tercih ettiği bir merkez. Doğa ile çevrelenmiş bir ortam, bol oksijen, tertemiz deniz ve isteyenler için eğlence vaat eden Olympos, caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı sahilleri de barındırıyor.

Ağaç evler ve pansiyonlarda konaklama seçeneğini size bırakan Olympos; yeryüzüne çıkan doğalgazın oksijenle buluşarak yandığı Yanartaş ile eşsiz bir gösteri sunuyor. Son yıllarda özellikle üniversitelilerin gerçekleştirdiği kamplar Olympos’a gençlerin ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Doğal sit alanı nedeniyle yapılaşmanın yasak olduğu bölge sakinlik ve huzur için ideal.

Bir önceki yazımız olan Pembepanjur.CoM Pembe Panjur Bayan Arkadaş başlıklı makalemizde arkadaş, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın